Wszystkiego najlepszego Panie Prezesie

W dniu dzisiejszym Nasz Prezes gen. Bogdan Kołakowski obchodzi urodziny. Z tej okazji cała orkiestra życzy zdrowia, szczęścia i wielu lat z naszą orkiestrą.

Życzenia noworoczne

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla byłych orkiestrantów, naszych sympatyków i sponsorów życzy zarząd OSP Ciechanów.

Bogdan Kołakowski nowym prezesem Powiatowego Związku OSP RP

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym na Zjeździe Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Ciechanowie, który odbył się w świetlicy KP PSP, zjeździe sprawozdawczo wyborczym na kadencję 2016-2021 Bogdan Kołakowski wybrany został nowym Prezesem  Związku OSP RP a także delegatem na Zjazd Oddziału Wojewódzkiego.

XXIV Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych 26 czerwca 2016

Już po raz kolejny w Ciechanowie odbędzie się Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych. 26 czerwca 2016 w naszym mieście odbędzie się XXIV edycja. W przeglądzie weźmie udział 10 orkiestr.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawcze za 2015

5 kwietnia 2016 (wtorek) o godzinie 18:00 w strażnicy odbędzie się spotkanie sprawozdawcze za rok 2015. Obecność na zebraniu obowiązkowa i w pełnym umundurowaniu.

VII Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę

26 kwietnia OSP Ciechanów weźmie udział w VII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków na Jasną Górę. Tradycją jest, że osoby związane z ochroną przeciwpożarową spotykają się co 5 lat na Jasnej Górze. Tegoroczna pielgrzymka, to już VII spotkanie, które jest jednym z największych wydarzeń w służbie pożarniczej.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawcze za 2014

31 marca 2015 (wtorek) o godzinie 18:00 w strażnicy odbędzie się spotkanie sprawozdawcze za rok 2014. Obecność na zebraniu obowiązkowa i w pełnym umundurowaniu.

 

Orkiestra Dęta OSP Ciechanów

Kontakt z Orkiestrą

Miejska Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej
ul.Kilińskiego 3
06-400 Ciechanów